Loome toidukaupluste jaemüügis tulevikku

Viessmann Grupp pakub smarter retailing lahendusi, mis loob uusi võimalusi toidukaupade müügiks. Viessmann Grupi edufaktoriteks on madalaimad kulutused seadmete eluajal, nauditavate  ostukogemuste pakkumine ja unikaalsete jaemüügikontseptsioonide loomine.  

Madalaimad kulutused seadmete eluajal


Viessmann Grupil on täielik ülevaade oma külmseadmete elütsüklist - alates paigaldusest, energiasäästust, päevasest energiakulutusest, tehnilistest ja hooldustoimingutest  kuni taaskasutuse ning utiliseerimiseni. Meie eesmärk on aidata klientidel vähendada kulutusi seadamete eluajal tulevaste generatsioonide kasuks.  
 

Parim ostlemise kogemus


Sügav arusaam klientide ärivajadustest ja turusituatsioonidest võimaldab meil aidata jaemüüjatel luua ostjatele nauditavaid ostlemise kogemusi. Meie külmseadmed tõstavad toidukaubad esile, mis omakorda tõstab nende müüki. Koos oma klientidega loome jätkuvalt lahendusi jaemüüjate ja ka ostjate kasuks.
 

Unikaalsed jaemüügi kontseptsioonid


Meie külmalahendused on sobilikud kõikidele kaupluseformaatidele. Paindlikkus kliendi standarditele vastavuses on meie selgrooks. Meie tooteid saab kohandada vastavalt kliendi vajadustele ja eristada nende kauplusi unikaalsete kontseptsioonide ning uute väljapanekute võimalustega.