Külmutusseadmed

Viessmanni seinale paigaldatavad seadmed

Viessmanni seinakinnitusega seadmed EVO-COOL® sobivad jahutamiseks ja sügavkülmutamiseks (634…3020 W) ning on saadaval 13 jõudlusklassis. Tänu mikrokanalitega soojusvahetile eristub EVO-COOL® väikese mürataseme, väikese massi ja lihtsa puhastuse poolest. Energiasäästlik kuuma gaasiga sulatus.

Viessmanni eraldi asetsevad seadmed

Viessmanni eraldi asetsevad seadmed sobivad paigalduseks külmkambrisse või tavalisse külmruumi ja on varustatud elektroonilise juhtmooduliga. Sooja ja külma osa saab paigaldada teineteisest kuni 15 m kaugusele. Külm- ja sügavkülmkambrite jahutusvõimsus on vahemikus 900 kuni 2765 W. Üle +3 °C temperatuuriga külmkambrites on valikuliselt võimalik elektriline või ringleva õhuga sulatus. Külmutusagens R134a (jahutusseadmetes R404A).

Viessmanni lakke paigaldatavad seadmed

Viessmanni laekinnitusega seadmeid on lihtne külmkambri lakke paigaldada, sest seadme tasapinnaline pealis hõlbustab lakke paigutamist. Pole vaja mingit külmkambri põhiosast väljaulatuvat ruumi. Varustatud elektroonilise juhtmooduliga. Mitut külmkambri seadet on võimalik käitada ühtses võrgus kasutades selleks andmeedastusmoodulit. Külm- ja sügavkülmkambrite jahutusvõimsus on vahemikus 800 kuni 2600 W. Külmutusagens R404A.

Kõik Viessmanni seadmed on toodetud kooskõlas EN standarditega ning vastavad CE nõuetele.

Põhieelised

  • Jahutusvõimsus alates 634 kuni 3020 W
  • Kasutuskeskkonda ümbritseva temperatuuri suur ulatus alates +1 °C kuni +43 °C
  • Väike energiakulu
  • Ühendusvalmis lahendus
  • Talvel kasutamiseks saadaval valikuline juhtmoodul
  • Kondensvee vann on põhivarustuses