Norpe Oy uueks tegevjuhiks saab Harri Mantila

15/06/2015

Norpe tegevjuht Matti Virtanen lahkub ettevõttest kavakohaselt 2015. aasta lõpus ja Viessmanni kontsern on nimetanud Norpe Oy uueks tegevjuhiks alates 1.09.2015 kaubandusteaduste magistri ja inseneri Harri Mantila. Ettevõtet alates 2010. aastast juhtinud Matti Virtanen keskendub Harri Mantila toetamisele, et tagada ettevõtte tegevuse sujuvus tööülesannete ülemineku ajal.

Mantila hakkab vastutama Norpe Oy tootmise, tootearenduse ja funktsioonide eest Porvoos ning ettevõtte kui rahvusvahelise Viessmanni kontserni osa arendamise eest. Varem on Mantila töötanud tööstusettevõtetes mitmel juhtival kohal, muuhulgas külmutusseadmete valdkonnas.

"On tore pääseda asjatundlikku organisatsiooni ja ettevõttesse, mille tooted ja turupositsioon Põhjamaades on tugevad. Viessmanni kontserni toel on Norpel head kasvueeldused ja Porvoo funktsioonid on siin kesksel kohal," rõhutas Mantila.

"Viimasel viiel aastal olen saanud rõõmuga töötada koos professionaalsete norpelastega ja arendada Norpe üheks juhtivatest külmutuslahenduste tarnijatest meie klientidele. Olen rahul, et Harri Mantila nõustus jätkama Norpe arendamist järgmisel etapil, ja usun kindlalt Norpe positiivsesse arengusse Viessmanni kontserni toel ja Harri juhtimisel," ütles Norpe Oy tegevjuht Matti Virtanen.

Lisateave:
Matti Virtanen, Norpe Oy tegevjuht, tel +358 50 434 7676, e-post: matti.virtanen (at) norpe.com