Norpe sügavkülmik Iconic edendab külmutatud toodete müüki Edeka Kusenbergi kaupluses

29/05/2015

Uuenduslik Iconic Norpe   külmikutevalikust loob Gochis (Nordrhein-Westfalenis) asuvas uues Edeka Kusenbergi kaupluses turu sarnase olustiku ja tagab mugava kasutajakogemuse.

Sügavkülmik Iconic annab supermarketitele järgmised eelised: rohkem külmutatud toidukaupu ilma lisapinna vajaduseta, parem toodete nähtavus, parem ergonoomika ja mugavam juurdepääs toodetele, suurem läbimüük ja rohkem võimalusi müügisaali kujundamiseks.

Norpe Iconic on toiduainete jaemüüjate jaoks mõeldud täiesti uut tüüpi sügavkülmik. 1,50 m kõrgune poolvertikaalne sügavkülmik tagab suurepärase toodete nähtavuse ja külmutatud toiduainete optimaalse esitluse kaupluses. Võrreldes traditsioonilise sügavkülmvanniga mahutab Iconic kuni 50 protsenti rohkem, seda ilma lisapinna vajaduseta

Tänu läbimõeldud ergonoomikale on soovitud tooteid lihtne kõikjalt kapist kätte saada. Kliendid ei pea enam sügavkülmvanni kohale kummarduma, vaid saavad võtta tooted mugavast püstisest asendist. See omadus annab eelised ka supermarketi personalile, sest sügavkülmikut Iconic on väga lihtne ka täita.

"Meie gondlikujuline Iconic on kaupluse jaoks täielik võit. See näeb suurepärane välja, on ülimalt kliendisõbralik ja selle abil on meie külmutatud toodete müük oluliselt ületanud püstitatud eesmärgid," ütles supermarketi juht Christian Kusenberg vaimustunult. "Näib, et igas vanuses kliendid rõõmustavad, et ei pea kaupade kättesaamiseks ebamugavalt kummardama." Kusenberg räägib veel vaimustusega selle projekti juhtimisest. "Olen selles valdkonnas töötanud üle 30 aasta ja juba pikka aega olen töötanud Edeka peakorteris. See, kuidas Norpe selle projektiga kohe algusest peale tegeles, on imetlusväärne.